Woda strukturyzowana

Najnowsze odkrycia donoszą o odkryciu w wodzie tzw. klastrów czyli struktur wielocząsteczkowych tworzących się w wodzie pod wpływem oddziaływania jej ze środowiskiem.

Japoński badacz Masaru Emoto obserwował fotografie zamrożonych kryształów wody i dokonał niesamowitych odkryć. Oto na obraz kryształu mają wpływ nie tylko pochodzenie wody (np z kranu lub z górskiego źródła), ale również grana przy niej muzyka czy wypowiadane słowa. Odkrycia te stanowią doskonałe potwierdzenie teorii o pamięci wody.

Więcej informacji na temat jego badań zawierają książki „Woda. Obraz energii życia. ” i „Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę” .

Ciekawy wykład na temat wody strukturyzowanej z punktu widzenia elektrycznego prowadzi również dr Gerald Pollack; wykład na youtube (j.ang):

GERALD POLLACK: Electrically Structured Water Part 1 | EU 2013, GERALD POLLACK: Electrically Structured Water, Part 2 | EU 2013

Na strukturę wody ma również wpływ naczynie, w którym jest przechowywana.  Doświadczenia te wykorzystywane są w karafkach i szklankach TC energy

 

 

 

Comments are closed.