Silor+B

KRZEM ORGANICZNY BOR (ang. SILikon ORganic) – SILOR+B

Oryginalny Polski Fenomenalny

Jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest przyswajalny w ponad 70%. Zaletą tego nowoopracowanego produktu jest to, że bardzo łatwo jest wchłaniany przez skórę i śluzówki.
Absolutną nowością i główna zaletą jest to, że SILOR+B posiada specyficzną organiczną grupę (koń trojański + Bor Organiczny), która wyłącznie w chorych komórkach i komórkach pasożytów ulega metabolizmowi (enzymatycznie rozkłada się) do trucizny i je od wewnątrz niszczy i zabija – podobnie jak witamina B17. Powyższy metabolizm nie zachodzi w zdrowych komórkach człowieka. W wyniku selektywnego zniszczenia chorych komórek i pasożytów organizm ludzki odzyskuje cenny krzem i inne składniki przez co ma szansę pozbycia się wielu dolegliwości.

Reasumując organiczny krzem SILOR+B jest szybko wchłaniany przez organizm ludzki, jest bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków uboczych. Może być stosowany z innymi suplementami i/lub lekami.

SILOR+B – odgrywa bardzo ważną rolę w ogólnym metabolizmie człowieka.

Zwiększa przewodnictwo międzykomórkowe i powoduje szybszą regenerację i wymianę komórek. Jest znakomicie wchłaniany przez skórę a następnie rozprowadzany po całym organizmie. Na chore miejsca należy robić okłady z ligniny czy gazy + folia na 6-8 godzin/dobę.

SILOR+B – chroni kości i stawy poprzez szybkie wytworzenie elastyny i kolagenu. Regeneruje chrząstki i działa przeciwbólowo, zapobiega osteoporozie, zwyrodnieniu stawów i kości.

SILOR+B – chroni skórę: jest składnikiem ludzkiej skóry. Nadaje jej gładkość, elastyczność, chroni przed zmarszczkami. Pomaga pozbyć się uczuleń, liszajów, trądziku itp.

SILOR+B – chroni mięsień serca i cały układ krwionośny. Uelastycznia aortę, tętnice, żyły i naczynia włosowate przez co zapobiega wielu groźnym dla życia chorobom. Krzem ma działanie ochronne tętnic- zapobiega osadzaniu się płytek miażdżycowych (arteriosklerozie).

SILOR+B – przyspiesza proces gojenia. Zwiększa ilość aminokwasów, zwłaszcza hydroksyproliny niezbędnych dla procesu gojenia i rekonwalescencji.

SILOR+B – posiada niespotykane działanie przeciwzapalne. Fizjoterapeuci stosują tą formę krzemu w celu złagodzenia bólu takiego jak: zapalenie ścięgna, przykurcze, bóle kręgosłupa i stawów oraz różnego rodzaju kontuzje sportowe.

SILOR+B – wzmacnia system immunologiczny; krzem odgrywa najważniejszą rolę w układzie odpornościowym, ponieważ jest niezbędny do uruchomienia produkcji antygenów i przeciwciał – co powoduje pozbycie się wielu dolegliwości.

SILOR+B – zapobiega wypadaniu włosów i łamliwości paznokci. Włosy są elastyczne, błyszczące i często odzyskują dawną barwę (kolor). Paznokcie są grubsze, mniej kruche i odporne na zakażenia grzybiczne.

SILOR+B – zapobiega żylakom i hemoroidom.

SILOR+B + (Biopolimer Zn-Cu-Cr) – rewelacyjnie poprawia stan chorobowy cukrzyków, zapobiega otyłości, ogranicza możliwość choroby Alzheimera.

SILOR+B – chroni przed wolnymi rodnikami i utleniaczami – zwiększa przyswajalność witamin (A,B,C i E) i innych suplementów.

SILOR+B – zapobiega nadmiernym krwawieniom miesiączkowym, krwawieniom macicznym, pozamacicznym i w czasie ciąży oraz suchości pochwy. Regularne picie ułatwia zajście w ciążę.

SILOR+B – zapobiega chorobom przyzębia (krwawienia dziąseł, paradontoza itd.) zapaleniom powiek i spojówek, krwawieniu z nosa oraz anginie.

SILOR+B – powoduje radykalny wzrost możliwości myślowych i zdolności zapamiętywania oraz koordynacji wzrokowo – ruchowej.

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie zewnętrzne: spryskiwać włosy, twarz, ciało, a na chore miejsca robić okłady z ligniny i/lub gazy + folia ok. 6 – 8 godz.

Zastosowanie wewnętrzne (profilaktyka): 3 x dziennie po 1 łyżeczce (ok. 5ml) przed posiłkiem, trzymając w ustach nie mniej niż 1 minutę (w celu zapobieżenia chorobom przyzębia jamy ustnej).

Comments are closed.